کارشناسان ارقام سیستم با تعریف فرایندهای مختلف پس از فروش در مقاطع مختلفی بصورت پیش فرض درمکان مشتریان حضور خواهند یافت و در صورت درخواست مشتریان برای حضور جهت رفع اشکال سعی خواهند نمود در اسرع وقت در سایت مشتریان حضور بهم رسانند.

مشتریان بنا به وضعیت ساختاری مجموعه شان، گاها جهت پایش فرایندهای خود درخواست کارشناس حضوری در محل می نمایند که بر اساس وضعیت قرارداد فی مابین، کارشناس مربوط در سایت مشتری حاضر می گردد و خدمات حضوری را طبق دستور درخواست مشتری ارایه می نماید.

برخی اوقات حضور کارشناسان و کارشناسان ارشد پیاده سازی و استقرار در محل مشتری و پایش فرایندهای اجرایی و بررسی شاخص های اصلی مجموعه از مشکلات و معضلات آتی در استانداردسازی روند و روال ها جلوگیری می نماید. مسلما ارتباط مداوم و موثر با مشتری و در محل مشتری می تواند شرایط همکاری را مستحکم تر و بهینه تر نماید.


استفاده از مطالب سایت اینترنتی ارقام سیستم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

logo-samandehi

ارقام سیستم

ارقام سیستم این اعتقاد را دارد که به مشتریانش به هیچ وجه به دید مشتری نگاه نکند بلکه آنها را شریک تجاری خود برای گسترش و ارتقاء شرکت و نرم افزار بداند. گروه ما همواره تلاش می کند به کمک شما شرکای تجاری گرامی نرم افزاری درخور شأن و شخصیت شما بزرگان تولید کند و همیشه آن را با بالاترین امکانات روز دنیا بروز و قابل استفاده برای اکثریت نیاز بازار نگه دارد. نرم افزار ارقام سیستم با عنوان نرم افزاری هوشمند، زبان زد صنایع مختلف است و فقط دلیل این سخن را دریافت درخـواسـت های حـرفه ایی در صــنایع بزرگ مـی دانیم و اگـر شـما نیاز خود را در امکانات نرم افزار ارقام سیستم پس از بررسی مشاهده نکردید می توانید این نیاز را درخواست دهید تا پس از تجزیه و تحلیل اولیه توسط تحلیل گران صاحب نظر ارقام سیستم بررسی شود تا در ورژن های بعدی نرم افزار پیاده سازی شود

argham
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزاری ارقام سیستم (ارقام سیستم آسیا) می باشد