دموی نرم افزار ارقام سیستم

نرم افزار حسابداری ارقام سیستم، نرم افزاری ویژه کسب و کارهای کوچک و متوسط است که برای شرکت های بازرگانی،تولیدی،خدماتی و پیمانکاری بسته های نرم افزاری ویژه‌ای دارد.

ارائه دمو، فرآیندی‌ است که امکان آشنایی بیشتر با محیط و امکانات انواع نسخه های ارقام را ایجاد می‌کند. بدین منظور روش‌های مختلفی در نظر گرفته شده است تا شما عزیزان بتوانید با توجه به نیاز کسب و کارتان با نرم افزار ارقام سیستم آشنا شوید.
دموی حضوری: در این روش، پس از تکمیل فرم، کارشناسان ارقام سیستم با شما تماس می‌گیرند و بعد از هماهنگی‌ های اولیه، در محل شما امکانات نرم افزار را معرفی خواهند کرد.
دموی آنلاین: در روش دموی آنلاین ارقام، پس از تکمیل فرم، کارشناسان ارقام با شما تماس خواهند گرفت و به صورت آنلاین امکانات نرم افزار حسابداری ارقام سیستم را به شما معرفی و امکان استفاده از نرم افزار برای ساعتی مشخص را فراهم خواهند کرد.
دریافت کاتالوگ: شما با انتخاب این گزینه، به کاتالوگ های ارقام دسترسی خواهید داشت که می توانید با دانلود و مطالعه آن‌ها با امکانات نرم افزار آشنا شوید.
تهیه نسخه آموزشی: جهت آشنایی با نرم افزار مالی ارقام و خرید نسخه آموزشی می توانید این گزینه را انتخاب نمایید تا کارشناسان ارقام شما را راهنمایی نمایند.

 


استفاده از مطالب سایت اینترنتی ارقام سیستم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

logo-samandehi

ارقام سیستم

ارقام سیستم این اعتقاد را دارد که به مشتریانش به هیچ وجه به دید مشتری نگاه نکند بلکه آنها را شریک تجاری خود برای گسترش و ارتقاء شرکت و نرم افزار بداند. گروه ما همواره تلاش می کند به کمک شما شرکای تجاری گرامی نرم افزاری درخور شأن و شخصیت شما بزرگان تولید کند و همیشه آن را با بالاترین امکانات روز دنیا بروز و قابل استفاده برای اکثریت نیاز بازار نگه دارد. نرم افزار ارقام سیستم با عنوان نرم افزاری هوشمند، زبان زد صنایع مختلف است و فقط دلیل این سخن را دریافت درخـواسـت های حـرفه ایی در صــنایع بزرگ مـی دانیم و اگـر شـما نیاز خود را در امکانات نرم افزار ارقام سیستم پس از بررسی مشاهده نکردید می توانید این نیاز را درخواست دهید تا پس از تجزیه و تحلیل اولیه توسط تحلیل گران صاحب نظر ارقام سیستم بررسی شود تا در ورژن های بعدی نرم افزار پیاده سازی شود

argham
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزاری ارقام سیستم (ارقام سیستم آسیا) می باشد