به بلاگ توسعه نرم افزار ارقام سیستم خوش آمدید

در این قسمت می توانید تغییرات و مقالات مرتبط با توسعه نرم افزار حسابداری ارقام سیستم را مطالعه بفرمایید

سرتیتر آخرین پست ها

بروزرسانی 3.18.9.2727

در ادامه مطلب میتوانید از تغییرات این نسخه مطلع شوید.

سیستم ارزی ( بخش اول )

در اکثر شرکت های بازرگانی  و شرکت های تولیدی که خرید و یا فروش را از طریق واردات و صادرات انجام میدهند، داشتن دفاتر به صورت ریالی و ارزی اهمیت بسیار دارد.در نرم افزار حسابداری ارزی ارقام سیستم میتوان در فاکتورهای خرید و فروش تمامی ردیف ها را براساس  ارز ثبت نمود و در هرلحظه به گزارشات ارزی مربوطه دسترسی داشت.

استفاده از دو واحد به همراه اعشار

در هنگامی که کالای شما نیاز به دو واحد دارد، و لازم است که شما بتوانید هم از واحد اصلی استفاده نمایید و هم از واحد فرعی، در صورتی که واحد فرعی شما نیاز به اعشار نیز داشته باشد، نرم افزار حسابداری ارقام سیستم این امکان را به شما می دهد.

  

پین کردن لیست ها

توضیحات لازم درباره امکان پین کردن لیست های داخلی نرم افزار ارقام سیستم و نحوه استفاده آن را در ادامه بخوانید.

  

اولین پست توسعه نرم افزار !

بعد از چند سال که همراهتون هستیم بلاخره تونستیم یه راه ارتباطی مناسب ایجاد کنیم که تغییرات نرم افزار رو راحت به شما عزیزان اطلاع بدیم.

  

استفاده از مطالب سایت اینترنتی ارقام سیستم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

logo-samandehi

ارقام سیستم

ارقام سیستم این اعتقاد را دارد که به مشتریانش به هیچ وجه به دید مشتری نگاه نکند بلکه آنها را شریک تجاری خود برای گسترش و ارتقاء شرکت و نرم افزار بداند. گروه ما همواره تلاش می کند به کمک شما شرکای تجاری گرامی نرم افزاری درخور شأن و شخصیت شما بزرگان تولید کند و همیشه آن را با بالاترین امکانات روز دنیا بروز و قابل استفاده برای اکثریت نیاز بازار نگه دارد. نرم افزار ارقام سیستم با عنوان نرم افزاری هوشمند، زبان زد صنایع مختلف است و فقط دلیل این سخن را دریافت درخـواسـت های حـرفه ایی در صــنایع بزرگ مـی دانیم و اگـر شـما نیاز خود را در امکانات نرم افزار ارقام سیستم پس از بررسی مشاهده نکردید می توانید این نیاز را درخواست دهید تا پس از تجزیه و تحلیل اولیه توسط تحلیل گران صاحب نظر ارقام سیستم بررسی شود تا در ورژن های بعدی نرم افزار پیاده سازی شود

argham
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزاری ارقام سیستم (ارقام سیستم آسیا) می باشد