به بلاگ توسعه نرم افزار ارقام سیستم خوش آمدید

در این قسمت می توانید تغییرات و مقالات مرتبط با توسعه نرم افزار حسابداری ارقام سیستم را مطالعه بفرمایید

ارسال پیامک خدماتی از Sms.ir

بروزرسانی و تغییرات در نحوه ارسال پیامک های خدماتی

با حذف سیستم باشگاه مشتریان از پنل پیامکی Sms.ir امکان ارسال پیامک خدماتی ( ارسال به بلک لیست ) از طریق نرم افزار ارقام سیستم قطع شده بود که در بروزرسانی تاریخ 1399/03/24، تغییرات لازم جهت ارسال پیامک خدماتی اعمال گردید.

روش ارسال پیامک در سامانه sms.ir حال حاضر به این صورت است:

روش اول، ارسال پیامک تبلیغاتی و غیر خدماتی

در این روش شما می توانید از طریق نرم افزار و یا سامانه sms.ir پیامک انبوه تبلیغاتی به خارج از بلک لیست ارسال کنید.

روش دوم، ارسال پیامک خدماتی از طریق خط شخصی

برای این روش می توانید با مراجعه به سایت sms.ir درخواست خرید خط خدماتی دهید که در این حالت نیز ارتباط نرم افزار با سامانه برقرار خواهد شد.

روش سوم، ارسال پیامک خدماتی از طریق خط اشتراکی فوق سریع

این سیستم سامانه sms.ir در گذشته باشگاه مشتریان نام داشت که متاسفانه حذف گردید. در حال حاضر سامانه sms.ir سیستمی ارائه داده به نام ارسال فوق سریع که لازم است ابتدا این سیستم را خریداری کنید و سپس قالب پیامک های خود را به سامانه معرفی کنید و شناسه قالب را در نرم افزار تعریف کنید تا نرم افزار ارقام سیستم بتواند پیامک ها را با شناسه قالب مشخص ارسال کند.

جهت تهیه سیستم ارسال فوق سریع و کسب اطلاعات بیشتر با شرکت ارقام سیستم تماس بگیرید.

 

  
  • شنبه / 24 حرداد 1399 / 10:48
  • نویسنده: شریف زاده

استفاده از مطالب سایت اینترنتی ارقام سیستم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

logo-samandehi

ارقام سیستم

ارقام سیستم این اعتقاد را دارد که به مشتریانش به هیچ وجه به دید مشتری نگاه نکند بلکه آنها را شریک تجاری خود برای گسترش و ارتقاء شرکت و نرم افزار بداند. گروه ما همواره تلاش می کند به کمک شما شرکای تجاری گرامی نرم افزاری درخور شأن و شخصیت شما بزرگان تولید کند و همیشه آن را با بالاترین امکانات روز دنیا بروز و قابل استفاده برای اکثریت نیاز بازار نگه دارد. نرم افزار ارقام سیستم با عنوان نرم افزاری هوشمند، زبان زد صنایع مختلف است و فقط دلیل این سخن را دریافت درخـواسـت های حـرفه ایی در صــنایع بزرگ مـی دانیم و اگـر شـما نیاز خود را در امکانات نرم افزار ارقام سیستم پس از بررسی مشاهده نکردید می توانید این نیاز را درخواست دهید تا پس از تجزیه و تحلیل اولیه توسط تحلیل گران صاحب نظر ارقام سیستم بررسی شود تا در ورژن های بعدی نرم افزار پیاده سازی شود

argham
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزاری ارقام سیستم (ارقام سیستم آسیا) می باشد